Google Ready

Google ReadySon dönemde gelişen teknoloji ile birlikte internete olan yoğun ilgi, haber, ticari ve kişisel web sayfalarına ilgiyi de arttırdı.İnternet kullanıcıları Özellikle Facebook, Blogger gibi sitelerin öncülüğünde İnternetin sağlamış olduğu iletişim imkanlarından yararlanmaya başladı. Eskiden Web sitelerinde performans, tasarım ve güvenlik gibi konular daha önemliyken günümüzde bulunabilirlik, içerik ve navigasyon kavramları ön plana çıktı.

Günümüzde internet vasıtasıyla para kazanmak uzun ve iyi planlanması gereken bir süreçten geçmektedir. Bu sürecin ilk aşaması web sitesini oluşturmaktır.Web sitesini hazırlamak bu uzun yolda atılan çok önemli bir adımdır. Çünkü bu zorlu yolda bizi başarıya götürecek olan aracımzdır. Bu aracı hazırlarken görsellik ve maliyetten önce hesap edilmesi gereken birçok standart vardır bunların başında Google Ready gelmektedir. Google Ready web sitemizin arama motorlarında bulunabilirliğinizi arttıran bir araçtır. Kısacası web sitesinin arama motoru kriterlerine uygun olmasını sağlayan bir sistemdir.Google Ready ile birlikte müşterileriniz web sitenizi arama motorlarından kolaylıkla bulup ürünleriniz ve hizmetlerinizden faydalanabilmektedir.

Bir web siteniz varsa ve siteniz beklentilerinizi karşılamıyorsa, siteniz ziyaretçi çekemiyorsa, arama motorlarında rakiplerinizin siteleri üst sıradaysa düşük maliyetle ürünlerinizin hizmetlerinizin reklamını yapmak istiyorsanız sizinde bir Google Ready'e ihtiyacınız var. Google Ready'in ayrıcalıklarından faydalanmak için bize başvurabilirsiniz.

Google Ready Çalışma Sistemi

Google Ready profosyonel bir çalışma gerektiren yaklaşık 3 ay gibi bir sürede sonuç alabileceğiniz bir hizmettir. İnteranaliz şirketi tarafından geliştirilmiş olan araçlarla (yazılımlar) çalışabilen bu sistemde süreç şu şekilde gelişmektedir.

  • Google Ready ürün ve hizmet sözleşmesini karşılıklı imzalıyoruz
  • Gerektiğinde Google Adwords gibi reklam fırsatlarından yararlanabilmek amacıyla bütçe ayırıyoruz.
  • Kendi geliştirdiğimiz yazılım ile hizmet verdiğiniz sektörü ve sektördeki rakip firmaları mercek altına alıyoruz
  • Birlikte hedef kitle ve anahtar kelimelerimizi belirliyoruz ve Web sitenizde gerekli güncellemeleri gerçekleştiriyoruz
  • Web sitenizi grafik, içerik, kod, güvenlik ve performans açısından uluslararası web standartları kriterlerine uygun hale getiriyoruz
  • Web sitenizin arama motorlarına hazır olup olmadığın test ediyoruz ve Uygun olduğu andan itibaren sitenizi takibe alarak inceliyoruz.
  • Google sonuçlarınızı sürekli takip ederek gerekli güncelleme ve düzenlemeleri anında yapıyoruz.
  • Ve son olarak bu zorlu yolda başarıya ulaşmanın keyfini birlikte yaşıyoruz