web-tasarım-banner-sol web-tasarım-banner

interAnaliz Ekibinin Parçası Olmaya Ne Dersiniz?

interAnaliz ekibimizde açık pozisyonlar bulundukça bu sayfadan yayınlayacağız. Eğer web tasarımcısı, web (php&mysql) programcısı ya da içerik yöneticisi (webmaster) iseniz insan kaynakları formumuzu doldurarak CV havuzumuza içerik gönderebilrsiniz. Uygun pozisyon olduğunda gönderdiğiniz bilgilerden faydalanarak sizinle iletişim kurabiliriz.

İYİ DÜZEYDE ADOBE PHOTOSHOP BİLGİSİNE SAHİP WEB TASARIMCISI ALINACAKTIR

Tasarım departmanımıza işi yalnızca Adobe Photoshop programıyla web sitesi tasarımı yapmak olan uzman tasarımcı arıyoruz. Tasarım yeteneklerinize güveniyorsanız örnek referanslarınızı hazırlayıp, 444 4 012 nolu telefondan Gökçen hanıma ulaşarak randevu alınız.

NOT: Adobe Photoshop programından başka hiç bir programı bilmeniz gerekmiyor. Web teknolojilerine hakim değilseniz ve XHTML, CSS, JavaScript dillerini bilmiyorsanız endişe etmeyin. Webmaster, ya da programcı aramıyoruz. Tasarımlarınıza, hayal gücünüze ve Adobe Photoshop bilginize güveniyorsanız vakit kaybetmeden arayın.

İş Başvuru Formunu Doldurmak İçin Tıklayın

SATIŞ DEPARTMANINA, SATIŞ KONUSUNDA GİRİŞKEN BAY, BAYAN SATIŞ ELEMANI ALINACAKTIR.

Satış Departmanımıza Satış konusunda deneyimli, girişken, diksiyonu düzgün bay, bayan personel alınacaktır. Erkek adayların Askerliği bitirmiş olması önemlidir. İş Başvurularınız için yukardaki iletişim formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla,
interAnaliz Yazılım Rek.Bilg.San.Tic.Ltd.Şti.